Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

hillbilly 


Ferdova anabáze

97 fotek červenec 2002 až únor 2015 - zobrazení 46 komentářů
Ferdinand nám přibyl do rodiny jako vánoční dáreček v roce 2001 od potomků jako malé štěnisko velikosti i barvy přerostlé krysy. Mládí a potom i další život měl Ferdinand ze psího hlediska parádní. Aspoň si to myslím, nikdy si nestěžoval.

Za rok, na další Vánoce, přibyl Ferdovi kamarád. Opět dáreček od potomků, tentokrát kočičák Packa. Tedy v době kdy přibyl do domečku byl koťátko zvíci rukavice ale dva roční brášky Kelpies, našeho Ferdinanda a jeho brášku Maxima už uměl postavit do lati.

Skoro před čtyřmi roky dostal Ferdinand dalšího kamaráda, téměř dovouletého Maxmiliána, také Kelpieho do sousedů, kteří se stěhovali tam, kde pejsani být nemohou. Znali jsme ho od malého štěňátka a tak jsme skončili s Habsburky, Ferdinandem a Maxmiliánem, které má pod dohledem Packa, který celý ten zvěřinec komanduje.

Od té doby nejen Fderdinand ale panička i pán jaksi zestárli a za svoje hříchy z mládí začali platit. Tím myslím různé choroby a fyzická omezení díky tělu co odmítá spolupracovat. Nakonec jsme dosáhli zhruba stejné úrovně co se pohyblivosti a aktivity týče. To se v poslední době stalo proto, že v neděli 1. února 2015 dopoledne, kolen desáté, klepla Fedinanda Pepka.

Nyní se Ferďas lepší den ze dne, bylo nám řečeno, že za dva měsíce by měl být v pohodě a pokud ho Pepka neklepne znova, tak se asi dožije svých 15 a možná i 17 let, jak je u tohoto plemene zvykem.

Udělejte si z alba kalendář

Ideální jako dárek nebo jen tak pro sebe na památku.
Levně, rychle, jednoduše.

SLEVA 30 % do 31.01.